*SKV BC ČR Hranice 2012/ Special Dog Show

Posted By on 27. 9. 2012

Bruno d´Angelo LaPerlinea- SKV BC ČR Hranice 2012Bruno d´Angelo LaPerlinea- SKV BC ČR Hranice 2012Bruno d´Angelo LaPerlinea- SKV BC ČR Hranice 2012

Speciální klubová výstava v Hranicích byla další z příjemných setkání milovníků bíglů, kam jsme se těšili, jako obvykle. Rozhodli jsme se premiérově prezentovat našeho nejmladšího člena smečky Bruna-Bruníska-Bumínka-Brunďu- našeho méďu z Perlákova. Byla to jeho velká životní zkouška, kterou zvládl nad naše očekávání. Bruno se nyní  pyšní krásným posudkem od skvělé a uznávané rozhodčí Anny Sofie Gothen(DK) a setkání s ní bylo tou z nejlepších zkušeností, za což jsme vděční. Brunísek bohužel neustál proceduru měření kohoutkové výšky na výstavním stolku a  snížená známka VD byla na světě.V závěrečných soutěžích si  společně s Dominikou přece jen odnáší stříbrný pohárek a 2. místo v populární dětské soutěži Dítě a bígl. Jak jim to společně slušelo nahlédněte níže.

Dominika s Brunískem- 2.místo- Dítě a bígl

Dominika a Bruno- Dítě a bígl - 2.místo

Dominika a Bruno- Dítě a bígl - v průběhu posuzováníDominika a Bruno- Dítě a bígl - v průběhu posuzování

Dominika a Bruno- Dítě a bígl - v průběhu posuzování

DomiBr.6a

Na výstavu přijela i Bertička(Alberta La Perlalinea), aby povzbudila a pozdravila staré známé a podpořila svoji Almond Pudding, něžnou Nellinku i méďu Brundáska. Obě slečny se proháněly v kruhu mezitřídy,kde Pudding společně s Veronikou  získaly Výborná 2, Res.CAC a Nelly v závěsu se mnou Výborná 3 . Gratulace majitelům,chovatelům a hlavně šikovným pejskům!…. a ještě pár foteček z našeho společného snažení..

Bumínek čeká ve frontě na posouzení

Bruno na výst. stolkuBruno na výst.stolku


About The Author

Chovatelská stanice bíglů "LA PERLALINEA" Praha-západ Beagles kennel / Allevamento

Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.