*NVP Mladá Boleslav 2012/ National Dog Show/La Mostra Nazionale

Posted By on 16. 7. 2012

Bimba Bella LaPerlalinea-NVP, Ml.Boleslav- V1, CAC, tř.otevřená

Další slunný výstavní den

JCH Bimby Belly LaPerlalinea

s pěkným výsledkem

Výborná 1, CAC

v otevřené třídě jsme prožili v Mladé Boleslavi společně  s mladou, kráskou Red Baron Almond Pudding, která se zde s Veronikou také velmi pěkně umístila a to ve třídě  mladých, kde si od paní rozhodčí O.Dolejšové (CZ) odnesla Výborná 4. Naše mini výprava byla pohodová a spokojená. Děkujeme Veronice za odvoz, Dominice za fotodokumentaci a paničce Jarce, která nemohla přijet, posíláme CAC- íkovou medailičku do sbírky! ;-)

Results: JCH  Bimba Bella La Perlalinea – Excellent 1st, CAC, open class, NDS Ml.Boleslav 2012

&

Bimba Bella spojila cestu do Boleslavi s návštěvou a pobytem u maminky v Perlíkově, což jsme všichni vzájemně ocenili s velkým nadšením, neb do druhého dne stačila opusinkovat celou smečku bíglí i tu naši lidskou. Bimba maminku Perlu nezapře, jak vizáží, tak úžasně sladkou povahou, a jako skvělá společnice se stačila vytrvale věnovat všem a užít si s námi co nejlépe. Na předvýstavní  trénink tudíž nezbyl čas, což naštěstí ani nevadilo, neb jsme od rozhodčí dostaly pochvalu za předvedení. Bimba to prostě umí!

p.s. Kdo zná naše bíglíky, ví, jak snadno jsou Perla s Jolly a Bimbou k nerozeznání..Zkuste si rozespalí naložit do auta tu správnou z nich, když se vám do kufru hrne celá smečka. Ta zodpovědnost :-D..!  Díky naši Dominice a sérii snímků si můžete představit, jak to chodí, stojí a běží v i vně výstavního kruhu.

Bimba Bella-NVP2012 Ml.Bol.2012.3Bimba Bella-NVP Ml.Bol.2012Bimba Bella-NVP 2012.4

Bimba Bella -NVP 2012 Ml.Bol.2012.2Bimba Bella-NVP Ml.Bol.2012.1BI3.Bol.2012Bimba8

Ml.Bol.2012Bimba12Bimba Bella-NVP,Ml.Bol.2012.6Veronika & Red Baron Almond Pudding- Výborná 4

Eva & krásná Sheila V1,CAJC a Veronika s též krásnou Pudding V4- vyhodnocení pořadí v kruhu juniorů-fenkyPudding s Veronikou soustředěně pózují při psaní posudku :-)Pudding si hoví v našem příjemně zastíněném zázemí :-).


About The Author

Chovatelská stanice bíglů "LA PERLALINEA" Praha-západ Beagles kennel / Allevamento

Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.