BZH – Barvářské zkoušky honičů / Dye Exams of Hounds

Posted By on 21. 10. 2016

pohar-bzh-mag2mensi

Maggie jde ve stopách svých rodičů a svojí rodné smečky La Perlalinea.

Jako jediný zástupce plemene bígl se účastnila BZH pořádaných OMS Kutná Hora. Přicestovala výborně připravená a na nové zážitky se těšila, jako na každou naši společnou aktivitu. Čekala nás spousta práce i krásně dlouhé stopní dráhy v pestrém a složitém terénu, který je přirozeným prostředím, kde se divočáci pohybují, kde běžně žijí. Musím poznamenat, že příprava takových stop je fyzicky i časově náročná a zaslouží si zvláštní pochvalu celého realizačního týmu. Dosled nepobarvené stopy divočáka vypracovala Mag bezchybně, s jistotou a zdravým sebevědomím. Vedla si na výbornou a sklidila nejen uznání spokojených rozhodčích, ale také zasloužené nejvyšší známky.

Maggie tak splnila zkoušky v I. ceně (4,4,4,4) s vysokým počtem 196 bodů obsadila fantastické 2. místo v celkovém hodnocení všech úspěšných loveckých psů!

Děkuji našim zkušeným a aktivně využívaným členům naší bíglí smečky Angelině, Brunovi a Bertíkovi, kteří se podíleli při výcviku mladé Maggie a posílili tak generacemi předávaný recept na bíglí know how :-)

Results: Cristallo Magico La Perlalinea- 1st prize – Dye Exams of Hounds & The 2nd place of all participating hunting dogs


About The Author

Chovatelská stanice bíglů "LA PERLALINEA" Praha-západ Beagles kennel / Allevamento

Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.