*NVP Klatovy 2016 / NDS / La Mostra Nazionale

Posted By on 14. 6. 2016

Cristallo Magico La Perlalinea NV Klatovy 2016 ceny-zmenšeno

Maggie sklízí další úspěch v tradičně růžových Klatovech

Výborná 1, CAC, Národní vítěz a BOS

Mag Klatovy 2016 menší

Představení rozhodčí vedoucím kruhu před zahájením posuzování nás mile potěšilo hned úvodem. Příjemná zahraniční rozhodčí paní Gertruda Kastel (D) hodnotila všechna plemena s korektní pečlivostí. Bylo tak potěšením sledovat a užívat si pohodový průběh soutěže. Naše Maggie také potěšila. V kruhu bíglů získala řadu úžasných ocenění včetně hodnocení, která nám udělala velikou radost. Za odměnu  si pochutnávala na svých oblíbených pamlscích a tradičně zapózovala i své „dvorní“ fotografce Zuzce, které tímto mnohokrát děkujeme.

Mag Klatovy menšíMag Klatovy 2016_3 menší

Result: Cristallo Magico La Perlalinea – Výborná1, CAC, Národní vítěz, BOS / Excellent 1st, CAC, National Winner, BOS – NDS Klatovy 2016, Judge: Gertruda Kastel (D)

Nutno zmínit, že vstřícné klima klatovského stadiónu umocnilo plynulé fungování výstavy. Pořadatel si zaslouží velkou pochvalu za super prostorné a upravené kruhy, přístřešky pro případ vrtochů počasí, výborně fungující organizace, ochotný a soustředěný personál asistentů a pomocníků na svém místě i rozšířené možnosti k slušnému parkování.

Všem, komu jsem ve svém „výstavním kómatu“ ještě nestihla poblahopřát, tak dodatečně napravuji a děkuji za pěknou společnost našim vystavujícím kolegům :-) !


About The Author

Chovatelská stanice bíglů "LA PERLALINEA" Praha-západ Beagles kennel / Allevamento

Comments

Comments are closed.